Wydarzenia w CZERWCU
Co się wydarzy w czerwcu? czytaj dalej
Wydarzenia w MAJU 2018
Co się wydarzy w maju? czytaj dalej
Wydarzenia w KWIETNIU
Co się wydarzy w kwietniu? czytaj dalej
Wydarzenia w MARCU 2018
Co się wydarzy w marcu? czytaj dalej
WYDARZENIA W LUTYM 2018
Co się wydarzy w lutym? czytaj dalej

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

W przedostatnim tygodniu września uczniowie naszej szkoły wybrali swoich przedstawicieli do Samorządu Uczniowskiego. Od poniedziałku do piątku trwała kampania przedwyborcza, zaś w piątek kandydaci zaprezentowali się podczas debaty.

Najwięcej głosów otrzymał Kamil Dudziński z klasy 3ag, zastępcą została Nadia Lemańczyk z 7a, a skarbnikiem Laura Piechaczek z klasy 2bg. Opiekunką SU została p. Magdalena Szulik.

Gratulujemy wygranym:)

 Nasz Samorząd

Jestem Nadia Lemańczyk mam 12 lat, chodzę do 7 klasy, byłam w samorządzie 3 lata. Jestem DJ i bramkarzem w klubie ROW Rybnik, ale moim największym atutem jest to, że kocham pomagać i rozmawiać z ludźmi. W tym roku jestem zastępcą przewodniczącego i myślę, że będziemy się dobrze bawić i uczyć.
Nazywam się Kamil Dudziński, jestem ciężko pracującym członkiem społeczeństwa, który w wolnym czasie słucha muzyki i spędza czas z przyjaciółmi. Mój cel jako przewodniczącego to tworzyć wspólnie miłe wspomnienia z czasów szkolnych.
Cześć wszystkim, jestem Laura Piechaczek, mam 13 lat i chodzę do klasy 2 gimnazjum. Bardzo lubię malować. W tym roku zostałam skarbnikiem naszej szkoły i mam nadzieję, że dobrze sprawię się w tej roli.

 

 Plan Pracy Samorządu Uczniowskiegop w roku szkolnym 2017/2018